Aktualności

Przedsiębiorcy z Włoch!

Burmistrz Dzielnicy Włochy zwraca się do wszystkich prowadzących firmy sektora MŚP - Przedsiębiorców dotkniętych ograniczeniami wynikającymi z obecnej sytuacji epidemicznej,

z informacją o możliwości skorzystania z okresowego obniżenia, odroczenia płatności lub rozłożenia na raty, czynszów lokali usługowych.

Tym działaniem chcemy pomóc przetrwać ten trudny czas w Państwa działalności zawodowej i gospodarczej.

Procedura dotyczy ogółu lokali wynajmowanych od Miasta Stołecznego Warszawa.

Na stronie Urzędu Dzielnicy Włochy dostępny jest formularz za pośrednictwem którego można zgłosić chęć skorzystania z tej formy pomocy.

Wniosek należy złożyć elektronicznie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub drogą pocztową: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy

m.st. Warszawy, ul. Bolesława Chrobrego 7, 02 - 479 Warszawa.

Do pobrania

  1. Formularz  1
  2. Formularz  2

 Komunikat o wysokości podatku na 2020 rok

W związku z sytuacją epidemiczną na terenie Rzeczpospolitej Polskiej wszystkie decyzje ustalające wysokość podatku od nieruchomości, podatku rolnego oraz podatku leśnego na rok 2020, będą wydawane sukcesywnie i wysyłane do Podatników za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Zobowiązanie podatkowe powstanie z chwilą doręczenia decyzji. Podatnik jest zobowiązany do zapłaty podatku w terminie 14 dnia od daty otrzymania decyzji. Za okres oczekiwania na decyzję, żadne odsetki nie będą naliczane.